11 októbra, 2013

Niečo o niečom

Dnešný deň bol neviem či dobrý či zlý. Ráno som vstávala o pol šiestej na turistickú súťaž. A pritom som sa 15 minút váľala v posteli a mame som papuľovala že je to týranie vstávať o pol šiestej. Ako vždy neskoro som letela na zastávku, cesta ubehla pomerne rýchlo bolo to len v Nesluši, bola som tam na mojích prvých pretekov v tedy som bola asi štvrtá.
Hneď mi vovalila učiteľka do tváre číslo 93 do prdele skoro posledné, išla som z oddielu posledná, štartovalo sa po minúte. Konečne som sa dostala na rad 5 4 3 2 1 a bežala som ako o život s kartičkou na zapisovanie a dvoma perami. Sú tri farby po ktorých bežíme: modrá krpatí, biela já a nejaké ešte deviate, červená muži ženy takže učiteľ/ka dorastenci a to je všetko, A vráťme sa späť bežím bežím plazenie do kelu nenávidím tu disciplínu no prežila som bežala som bežala a veľa disciplín prešlo a zrazu kde sa vzalo azimuty vždy sa stratím teda skoro, len občas a teraz na plnej čiare. Chvála bohu že som dobehla kamošku takže som o 5 minút rýchlejšia. Na to nešťastie sme sa stratili totál shit. Blúdili sme asi tak 15 minút až som uvidela niečo pekné, ale aj ma to na smrť vystrašilo. S  Natáliou sme sa len tak obzerali a ja taká "Natália diviak... ááááááááá kričali sme ale potom som si uvedomila že je to len metrový nevinný zajačik. Neskôr ešte prebehol okolo nás to bol infarkt od toho incidentu zo zajacom sme sa fakt začali báť. O chvíľu začali okolo nás prebiehať čudné zvuky a to sa už nedalo začali sme sa naraz modliť otče náš.
Hneď rýchlo sme utekali  zrazu som zkričala tam niekto je. Ouuu shit sme behali stále dookola kopca a našli sme azimuty pre ženy. Aspoň niečo tak sme rýchlo bežali hore kopcom po červenej farbe.
Keď každá z nás dobehla do cieľa som sa napila zobrala horálku zo zlým pocitom že som si zaslúžila maximálne polovicu za to že som nenašla azimuty.
Všetko som každému vrátane učiteľky a kamoškám vytrepala. Neskôr učiteľka priniesla bielu listinu, na ktorej boli nejaké tabuľky ihneď som tam musela nakuknúť. Mená a mená a zrazu, Monika Kucharčíková tretie miesto za kysucký pohár jééé apoň že som mala tu dosť bodov na cenu bola som tretia najlepšia kto by sa nepotešil... Ešte sme sa ponaháňali nezvyčajným spôsobom ktorý chalan praští na zem babu vrátane mňa tak sa musíme pridať k ním. Blbí Matúš, ktorý má vždy keci až trápne zasa kecol že nech idú všetci na mňa, ako na prvú sa všetci navalili čo mi dosť prekážalo. Najlepšie bolo že hneď ako som sa postavila rýchlo na kamošky s mojím veľkým úsmevom na tvári som sa rozbehla rovno za mojou naj kamoškou... Keď krpec našiel hríb aj my sme sa vybrali ako celá banda do lesa len tak, po minúte som to vzdala zavolala ostatných rýchlo dole! učka nás zabije... bežali sme ako o život dole a učka si to ani nevšimla sranda no. Ešte čosi keď som bola s kamoškou na wc sa mi zasekli dvere len som ich nevinne zamkla zachvíľu sa mi podarilo otvoriť dvere, proste som dostala ponaučenie a už som až do odchodu nešla na wc len ták. Po udeľovaní cien konečne domov. Napchli sme sa do malej dodávky nejaký osemnásti sadla som si do zadu s kamoškami, aby som nebola dosť nazlostená sa tam ešte napchal Matúš otravný rovno vedľa mňa šlak ma trafil. Bral mi mobil otravoval ma a na ruke som mala gumku takú veľkú chlpatú on mi ju vyvliekol a hodil na sedačku v predu a ešte spadla dole na zem tak som ho strieskala nech mi ju okamžite zdvihne lebo ho vyhodím von oknom. Konečne vonku s toho bláznovstva stálo sa toho oveľa viac ale už sa chcem dostať k záveru. doma som to všetko vykecala ale ma pochválili za 3 miesto. Tento akože príbeh ma len tak napadol ža napíšem o dnešnom dni písala som to u babky a ešte aj píšem no tak sluchadlá do uší na pné pecky a menšia prestávka (večera). Moja nová srdcovka je LORDE - ROYALS úžas... proste neni to moc dlhé a určite tam budem mať chyby v gramatike ale dúfam že to prečítate bez problémov.


I ♥ you                  

2 komentáre:

  1. Jeeej, potešila si ma týmto dlhým článkom, buľva :D Ešte sme sa odvtedy nestretli, prečo si mi dnes neodpísala na sms? :D :D
    A máš tam nejaké chyby v gramatike ako si už spomínala. Hlavne vynechávaš čiarky atď :D Teším sa na ďalší článok :D

    OdpovedaťOdstrániť
  2. ja viem aspoň vieš ako som prežila deň ten hrozny alebo dobrý deň htozný je že som sa stratila a dobrý že som došla domov po svojich

    OdpovedaťOdstrániť