02 júna, 2016

Majk Spirit, the walking dead,

Ahojte. Konečne som tu a prinášam vám nový článok. Tak toto bude taký článok o všetkom. Keďže som tu nebola milión rokov a samozrejme si nespomeniem na všetky novinky aj staré novinky aj obyčajné veci, napíšem tu aspoň pár vecí, ktoré ma napadnú. Myslela som, že v máji už bude konečne pekné počasie ale presný opak. No nevadí. 
Zajtra sa neučíme takže sa aspoň na zajtra nemusím učiť. 

 Minulý týždeň bol Majk Spirit v Žiline. A hádajte kto sa tam dostal... Bol to úplne brutálny zážitok. Naozaj tento koncert odporúčam aj tým ľuďom, ktorí ho nemajú radi. Jeho pesničky majú naozaj niečo do seba. Chcela som si vybrať nejaký kúsok textu, nejaký fakt dobrý a skončila som s celým textom. To sa nedalo vybrať. 
V celom texte je toho naozaj veľa. Ale aj tak najväčšia party bola pri pesničke primetime naozaj vie urobiť taký zážitok... Prišli sme tam celkom skoro tak sme si uchytili miesta v druhej rade. Presne predo mnou stál jeden naozaj vysoký týpek a ja som nič nevidela musela som sa pchať na boky a pritom sa nezabiť v tej tlačenici. 
Dva-krát som mohla byť na spoločnej fotke ale samozrejme raz som sa otočila na inú stranu a bolo mi tam vidno len vlasy a druhý-krát ma zakryl ten týpek. 
Ale tá atmosféra, miesto no naozaj skvelé. Najlepšie že to bolo v klube Even house asi o jedenástej+ pol hodina meškanie a mame som povedala však to bude tak do pol noci hore dole a budem doma. Trošku nevidalo... V jeho pesničkách, presnejšie v textoch je toho veľa. 

Album ypsilon mnohí nepochopili alebo si nevšimli čo vlastne všetko to znamená... všade v textoch sa to spomína- je to viac symbol ako písmeno, vyber si smer.

 Preto je čierny a biely sú to dva smery... To sa mi páči, že aj na živo vie naozaj dobre zaspievať a urobiť obrovskú show a jeho pesničky sú o niečom.
 Aj moja babka o ňom hovorila samé dobré veci a neboli to žiadne chabé kecy. (Píšem to už vo večerných hodinách takže je úplne normálne ak tu dám nejakú hovadinu) A ešte musím spomenúť skvelého didžeja, ktorý tam púšťal totálne pecky pred koncertom. 
 Už celkom dosť dlho som sa nevedela dokopať k tomu, aby som začala pozerať seriál The walking dead. Myslím, že väčšina z vás tento seriál už pozná, možno ho pozerá alebo ho už videla. Konečne som sa k tomu odhodlala a poviem vám, že som si zvykla že tam stále niekto umiera a vždy tam prídu zombie a všetko zničia už som sa s tým zmierila... Keby niekto akože nevedel o čo sa jedná hej tak je to seriál kde nastane zombie apokalypsa a skupina celkom milých ľudí si zachraňuje život a učí sa prežívať medzi zombie.

 Ale nebojte sa aj tak tam polovica zomrie už v prvej sérii.  Trochu som sa zesekla na tretej sérii ale už s tým idem pokračovať. Najlepšie je, že som ešte nedopozerala ani PLL ani ostatné seriály ale začnem si pozerať ďalší aby sa nepovedalo. 
Nedávno som si pozrela film Break Out.  je to trochu s iného súdka ako zvzčajne pozerám filmy a môžem povedať, že je naozaj dobrý. 
Je o mladej, nevychovanej, hip-hopom žijúcej parte chalanov z ulice, ktorý sa raz pobijú s druhou partou. 
Jeden chalan sa dostane do nemocnice a jeho najlepší kamarát je obvinený za napadnutie vlastného kamaráta. 
Mladý Nya (neviem ako sa to píše) sa dostane do centra a chce sa odtiaľ dostať. A zažije tam pri tom naozaj veľa. 
Poviem vám, že dva-krát som sa pri tom skoro rozplakala, raz skoro pogrcala a na konci som ostala s otvorenými ústami. takže odporúčam pozrieť a niečo si s toho aj odniesť.


1 komentár:

  1. Majk Spirit, to je jeden z mých snů se s ním setkat. určitě to muselo být parádní! :-)

    OdpovedaťOdstrániť